Zestaw filtrów do oczyszczacza Webber AP9405B

130,08 zł

Zestaw filtrów do oczyszczacza i nawilżacza powietrza Webber AP9405B

Ilość
Produkt dostępny

Dzięki innowacyjnemu i zaawansowanemu, sześciostopniowemu systemowi filtracji Pure Vital Air Webber Air Purifier AP9405B zatrzymuje do 99,9% zanieczyszczeń powietrza w tym: alergeny, pyłki, kurz, VOC (lotne związki organiczne), pyły zawieszone (PM 2,5, PM 5, PM 10) oraz nieprzyjemne zapachy. Czyste i świeże powietrze to dobre samopoczucie! Jednocześnie wpływa na zdrowie polepszając komfort życia wszystkim domownikom.

Wskaźnik zużycia na urządzeniu automatycznie informuje użytkownika o konieczności wymiany filtra.

 

6 STOPNIOWA FILTRACJA POWIETRZA

 • Zimny filtr katalityczny
  Katalizuje formaldehyd, benzen i lotne związki organiczne (VOC).
 • Komórkowy filtr z węglem aktywnym
  Komórkowy aktywny filtr z węglem aktywnym zawiera wysoce efektywne składniki. Wykazuje właściwości zatrzymywania (absorpcji) kurzu, pochłania zapachy (siarkowodór), rozkłada formaldehyd, benzen, amoniak i dym papierosowy i inne szkodliwe gazy wydzielane przez np. meble, tapety dywany itp.
 • Filtr antybakteryjny
  5-mikronowy filtr ze środkiem przeciwbakteryjnym efektywnie zabija bakterie znajdujące się w powietrzu.
 • Filtr HEPA o wysokiej wydajności
  Precyzja filtra HEPA wynosi 0,01-0,3 mikronów, usuwa on cząstki większe niż 0,3 mikronów z poziomem filtracji 99,7% lub więcej. Kurz, bakterie, grzyby, wirusy, alergeny i inne małe cząstki nie są w stanie przedostać się przez filtr HEPA.
 • Jonizator anionowy
  Jonizator uwalnia dużą ilość anionów, co skutkuje ujemnym naładowaniem cząstek tlenu, które przyciągają dodatnio naładowane cząstki, takie jak unoszący się kurz, bakterie, wirusy i dym papierosowy. Cząstki stają się cięższe i osiadają na ziemi. Im mniejsza cząstka, tym wyższy wskażnik przyciągania.
 • Sterylizujące światło UV
  Różnorodne bakterie mogą zostać zabite przez 365nm światło UV. Bakteriobójcze światlo UV jest używane do oczyszczania powietrza i usuwania nieprzyjemnego zapachu spowodowanego dymem papierosowym i pleśnią. Ponadto, produkuje ono również pewną ilość jonów ujemnych, co umożliwia odświeżenie powietrza w pomieszczeniu i zapobiega rozprzestrzenianiu wirusów.
 • Nawilżacz powietrza
  Urządzenie posiada również funkcję nawilżania. Użytkownik może włączyć funkcję nawilżania aby:
  1. Zwiększyć nawilżenie powietrza i poprawić jakość oddychania, efektywnie pozbyć się stęchłego zapachu spowodowanego dymem papierosowym i pleśnią.
  2. Nawilżyć skórę.
  3. Poprawić metabolizm ciała, zmniejszyć napięcie i zmęczenie.
 • Pure Vital Air - inteligentny system wykrywania nieprzyjemnych zapachów
  Urządzenie posiada inteligentny system wykrywania nieprzyjemnych zapachów. Automatycznie dostosowuje szybkość wentylatora do poziomu jakości powietrza, który jest widoczny na wyświetlaczu: czerwona lampka (niska jakość powietrza), pomarańczowa (umiarkowana), zielona (znakomita).
Webber

161

Opis

Wymiary
39,5 x 30,5 x 4 cm (W x SZ x GŁ)
Waga
1 kg
Przeznaczony do modelu
AP9405B
Żywotność filtrów
od 3 do 9 miesięcy
HEPA
13

Specyficzne kody

produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: