Bizu 4 Pack Prezentowy 95513

39,84 zł

Bizu 4 Pack Prezentowy

Ilość
Produkt dostępny

Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do wykonania czterech bransoletek BIZU lub zestawu składającego się z bransoletki i naszyjnika. Bransoletkę można tak zakręcić, aby powstało zwierzątko. Kolekcja podzielona jest na 4 modne style: Glam, Wild, Funky i Rock. Dodatkowo w zestawie są dwa woreczki prezentowe. Zestaw zawiera też 8 dodatkowych ozdób. Tworzenie bransoletki jest bardzo proste. Wystarczy zaczepić elastyczną linkę do narzędzia do nawlekania, które ułatwia wykonanie bransoletki. Następnie nawlekamy koraliki zaczynając od ogonka, dwie tylne łapki, tułów, jedną łapkę, ozdobę, drugą przednią łapkę i na końcu główkę. Zdejmujemy linkę z koralikami. Teraz bransoletkę można założyć na rękę i zapiąć, lub zwinąć tak, jak się tworzy zwierzątka z balonów. Powstanie zwierzątko, które trzyma w łapkach ozdobę. Dziewczynki mogą wymieniać ozdoby w bransoletkach, a także mieszać koraliki z innych zestawów tworząc własne, unikalne wzory.

Wzbogaca kolekcję BIZU o nowe wzory. Zawiera aż 8 dodatkowych ozdób oraz dwa woreczki prezentowe, do których można schować bransoletki na prezent. Można zrobić 4 zwierzątka / 4 bransoletki lub 1 naszyjnik i 1 bransoletkę. Aby wykonać naszyjnik wystarczy połączyć bransoletki, za pomocą łącznika.

 

Zawartość:

4 koraliki główki, 12 ozdób, 4 koraliki tułów, 16 koralików łapki, 4 koraliki ogonki, 4 elastyczne linki z zapięciem, 2 woreczki prezentowe, 4 szablony, 1 narzędzie do nawlekania, 2 łączniki, przewodnik kolekcjonerki.

Spin Master

203

Opis

Wiek
Od 6 lat
Nr katalogowy
95513

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: